KONST / Litografier / Färglitografi 13535314
nr 1353 5314
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), numrerad 2/10. Motivet: 49x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:26:08
10/10 14:50:46